Štěpánek (Trikolora): A jak se dýchá Vám, voliči?

17.10.2024 14:01 | Monitoring
autor: PV

Předseda vlády, signalista Petr Fiala, který doteď spolu s odměnami pobíral v průměru 330 tisíc korun měsíčně plus náhrady, si teď za to dýchání měsíc co měsíc přidá 20 tisíc plus nějaké drobné navíc. A to se vyplatí!

Štěpánek (Trikolora): A jak se dýchá Vám, voliči?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Štěpánek

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Štěpánek - A jak se dýchá Vám, voliči?

Jestliže základní plat poslance byl doteď necelých 100 tisíc korun (naprostá většina poslanců ale bere víc, neboť téměř všichni mají příplatky za nejrůznější funkce), po navýšení o 7 procent, jak to navrhuje Fialova vláda, si přidají cca 7 tisíc měsíčně, vzhledem k příplatkům ale naprostá většina ve skutečnosti samozřejmě víc. K tomu je třeba ještě připočítat nejrůznější náhrady.

„Politici musí dýchat se společností,“ pravil po schválení této úpravy ministr dopravy a místopředseda ODS Martin Kupka. Asi narážel na to, že si politici nakonec přidávají jen polovinu toho, co původně zamýšleli. Takže abyste tomu rozuměli. Kupka a spol. s námi teď budou po novu dýchat za 7, někteří i za 10 a více litrů měsíčně navíc.

Předseda vlády, signalista Petr Fiala, který doteď spolu s odměnami pobíral v průměru 330 tisíc korun měsíčně plus náhrady, si teď za to dýchání měsíc co měsíc přidá 20 tisíc plus nějaké drobné navíc. A to se vyplatí!

A propos. Jak se dýchá Vám?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zdravotníci

Já s vámi souhlasím, že si zdravotníků máme vážit a rozhodně jsem proti jejich dehonestaci jen proto, že nejsou očkovaní. Ale kdo je vlastně chce označovat za riziko? A jak jako? To budou mít někde na jmenovce či jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Zdeněk „Špína“ Šarapatka na mě podal trestní oznámení

13:05 Rajchl (PRO): Zdeněk „Špína“ Šarapatka na mě podal trestní oznámení

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Zdeňku Šarapatkovi.