Štěpánek (Trikolora): Jistě, v totalitních zemích je to jinak

06.08.2022 9:41 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k prohlášení ředitele BIS Michala Koudelky k údajnému znevažování politiků

Štěpánek (Trikolora): Jistě, v totalitních zemích je to jinak
Foto: Archiv P. Štěpánka
Popisek: První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek

„Znevažování předsedy Senátu a předsedkyně Poslanecké sněmovny má tendenci nahlodávat důvěru společnosti ve stát. BIS na to bude muset reagovat," prohlásil ředitel BIS Michal Koudelka.

Pokud ředitel Bezpečnostní informační služby vypustí z úst takovouto totalitní nehoráznost, druhý den by už neměl být ředitelem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Armáda, která se nehýbe ani nevzlétne

19:05 Mašek (ANO): Armáda, která se nehýbe ani nevzlétne

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k investicím minulé vlády do armády