Štěpánek (Trikolora): Normalizátor Konrád o Ševčíkovi pěkně po bolševicku

05.07.2024 12:16 | Monitoring
autor: PV

Něco tak ostudného jsem už dlouho nečetl. Jako kdyby na mě dýchnul smrdutý závan z těch nejodpornějších let Husákovy normalizace.

Štěpánek (Trikolora): Normalizátor Konrád o Ševčíkovi pěkně po bolševicku
Foto: Hana Brožková
Popisek: Petr Štěpánek

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Štěpánek - Normalizátor Konrád o Ševčíkovi pěkně po bolševicku

Ondřej Konrád se na webu a na stanici ČRo Plus rozepsal o doc. Miroslavu Ševčíkovi, bývalém děkanovi a nyní opět proděkanovi Národohospodářské fakulty VŠE.

Ve svém komentáři Konrád opakuje všechny lži, polopravdy a podpásovky, které se v souvislosti se Ševčíkem vyrojily po jeho loňském extempore u Národního muzea. Zopakujme si, co se tam přihodilo. Policejní komando bezdůvodně zmlátilo občana Karla Kočího a Miroslav Ševčík se ho následně zastal. Ta příhoda je perfektně zdokumentovaná množstvím amatérských i policejních videí. Každý, kdo chce vědět, co a jak se tam odehrálo, měl a má k tomu desítky příležitostí.

Na tak Konrád! Ten se, jak je rok dlouhý, zcela evidentně nenamáhal na žádné z nich podívat. A tak ve své zaťaté prostomyslnosti do světa dál vytrubuje, že když Ševčík na svoji obhajobu celý příběh líčí tak, jak se skutečně odehrál, prý se trapně vymlouvá. Normalizátor Konrád má mnohem raději verzi, kterou vyfabulovala režimní média ve snaze Ševčíkovi co nejvíce uškodit.

Jestliže Konrád ještě víc než rok poté píše, že Ševčík by součástí davu, který chtěl strnout z muzea ukrajinskou vlajku, sprostě a záludně lže. Přesně tak, jak to dělaly, a jak vidno, stále dělají,  nejodpornější lokajské figurky z řad normalizačních pisálků. Od Českého rozhlasu je to naprostý amatérismus, že připouští, aby se takové hanebné lži šířily jeho prostřednictvím do éteru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nová sociální demokracie: Objevily nás profesionální trollí farmy

11:05 Nová sociální demokracie: Objevily nás profesionální trollí farmy

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k hodnotám strany.