Štěpánek (Trikolora): Odlišný názor není dezinformace

24.05.2022 16:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k svobodě slova

Štěpánek (Trikolora): Odlišný názor není dezinformace
Foto: Archiv P. Štěpánka
Popisek: První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek

„Opravdu by mě nikdy nenapadlo, že 30 let po sametu se tu budeme potýkat se stejnými praktikami jako za bolševika!“ říká 1. místopředseda Petr Štěpánek.

„Jestliže naši vládní politici říkají: „Jsme pro svobodu slova, ale…,“ můžeme si být jisti, že nám ve skutečnosti chtějí zavřít ústa. A ono se to už opravdu dávno děje. Namísto toho, aby vládní politici hájili svobodu projevu každého občana, kterou zaručuje Ústava České republiky, vymýšlejí nejrůznější praktiky, ba dokonce instituce, které jdou proti tomuto zcela základnímu principu demokratické společnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Írán

Podle vás je režim v Íránu lidský? V čem jako? O USA si iluze nedělám, ale na režimu v Íránu fakt nic pozitivního neshledávám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ančincová (Piráti): Jako zákonodárci máme měnit pravidla pozitivně a motivačně

22:31 Ančincová (Piráti): Jako zákonodárci máme měnit pravidla pozitivně a motivačně

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny ČR 17. dubna 2026 k návrhu poslanců na vydání zákona, který…