Štěpánek (Trikolora): Ruským trollem snadno a rychle aneb Opakování je matka moudrosti

06.12.2023 14:07 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jediné správné pravdě a nálepkování v politice

Štěpánek (Trikolora): Ruským trollem snadno a rychle aneb Opakování je matka moudrosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek

Pokud si myslíte, že dějiny nezačaly ve čtvrtek 24. února 2022 ve čtyři hodiny ráno a že je správné brát do úvahy také vše, co tomuto datu předcházelo, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že Majdan proběhl v režii někoho úplně jiného, než samotných Ukrajinců, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že Majdan aktivizoval ukrajinské ultranacionalistické síly, jinými slovy banderovce, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že Ukrajina je šachovnicí, na které jsou Ukrajinci namnoze pouhými figurkami, kterými postrkuje někdo jiný, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že na Ukrajině probíhá něco, čemu se říká proxy válka, neboli zástupná válka, konkrétně velmocenský spor mezi Spojenými státy a Ruskem, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že eskalace sporů na Donbase má více viníků, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že jedním ze spoluviníků je také ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, který v roce 2019 vyhrál volby s programem, že urovná situaci na Donbase i vztahy s Ruskem (stačilo uvést v život minské dohody), leč nic v tomto směru neučinil, jste ruský troll.

Anketa

Reprezentuje Petr Fiala dobře Českou republiku?

2%
97%
hlasovalo: 57328 lidí

Pokud nesdílíte nadšení ze Zelenského „televizní“ politiky, jež je sice navenek efektní, leč už od roku 2019 jí scházejí jakékoli výsledky, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že na Ukrajině se bojuje za všechno možné, ale určitě ne za demokracii, za Prahu či za Evropu, a už vůbec ne za pofidérní „evropské hodnoty“, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že prezident jedné z nejzkorumpovanějších zemí světa není zrovna ten pravý, kdo má politiky jiných zemí komandovat, co mají a co nemají dělat, jste ruský troll.

Pokud nehrozíte spolu se zfanatizovaným davem směrem k Moskvě a nepředháníte se v kritických výrocích a nadávkách, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že soukromý majetek je nedotknutelný, i když patří někomu, kdo má ruský pas, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že politika sankcí se míjí zamýšlenými účinky, ba dokonce že častokrát škodí více těm, kdo sankcionují, než těm, kdo jsou sankcionováni, jste ruský troll.

Pokud si myslíte, že česká vláda má na prvním místě hájit zájmy českých občanů, a ne Bruselu, Washingtonu či Kyjeva, jste ruský troll.

Pokud vám na domě nevisí modrožlutá vlajka a na facebookovém profilu nemáte žlutomodrou vlaječku, jste ruský troll. Když máte českou, jste ještě větší.

Pokud si myslíte, že ukrajinizace České republiky a Evropské unie k ničemu dobrému nepovede, jste ruský troll.

Tento výčet je možné libovolně doplňovat. Doufám, že už tomu rozumíte. Nebo je to celé jinak?

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Migrační pakt

Dobrý den, zajímalo by mě, zda se z migračního paktu můžeme nějak vyvázat nebo je to už hotová věc? A řeší vůbec to hlavní, jak nelegální migraci zabránit? Není třeba řešit příčinu problému než pak jeho důsledky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Pokud odvody do Armády ČR, tak jedině dobrovolné

8:39 Vích (SPD): Pokud odvody do Armády ČR, tak jedině dobrovolné

Politici by měli o nasazení Armády ČR rozhodovat uvážlivě, neposílat naše občany a vojáky na Ukrajin…