Štěpánek (Trikolora): Zákon zachování peněz

28.08.2023 12:12 | Komentář
autor: PV

Vláda, která neslouží svým občanům, nýbrž kdekomu jinému, je špatná vláda. Za takové situace lidem nezbývá nic jiného než takovou vládu vyhnat.

Štěpánek (Trikolora): Zákon zachování peněz
Foto: Archiv P. Štěpánka
Popisek: První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Štěpánek - Zákon zachování peněz

Už ze školy víme, že platí zákon zachování hmotnosti, že platí zákon zachování energie a že také platí zákon akce a reakce. Někteří ale možná nevědí, že podobně to v jistém slova smyslu funguje také ve finančním světě. Říkejme tomu třeba zákon zachování peněz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kálalová (SOCDEM): Jen hlupák si může myslet, že developeři jsou lidumilové

22:14 Kálalová (SOCDEM): Jen hlupák si může myslet, že developeři jsou lidumilové

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k novému územnímu plánu Prahy.