Stranu Práv Občanů ve Zlínském kraji povede do voleb Vladimír Kruliš

25.07.2016 21:55

Krajský výbor Strany Práv Občanů schválil kandidátku do krajských voleb 2016. Jedničkou se stal 34letý Vladimír Kruliš, protokolista Kanceláře prezidenta republiky, absolvent Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně a jeden z lidí, kteří se Stranou Práv Občanů ve Zlínském kraji jsou od jejího samého začátku v roce 2009.

Stranu Práv Občanů ve Zlínském kraji povede do voleb Vladimír Kruliš
Foto: SPO.cz
Popisek: Vladimír Kruliš, SPO
reklama

„Vladimír Kruliš je synonymem nové generace pro Zlínský kraj, mladého a politikou nepošpiněného, přesto zkušeného, slušného a spolehlivého člověka“ okomentoval volbu Vratislav Mynář, krajský předseda SPO. Dvojkou na kandidátce je náměstek hejtmana pro zdravotnictví lékař Lubomír Nečas, trojkou pak Luděk Galuška, historik a archeolog, jeden z největších odborníků na Velkou Moravu. Na čele kandidátky se objeví i starostka Karolinky Marie Chovanečková, ředitel Barum Czech Rally Zlín Miroslav Regner nebo primář valašskomeziříčské nemocnice Ludvík Dobeš. „Naším cílem bylo nabídnout voličům osobnosti napříč krajem a povoláním. Jsou to lidé, kteří pro náš kraj již mnohé vykonali a mají pro jeho další rozvoj co nabídnout“ uzavřel Mynář.

Bližší podrobnosti budou sděleny na tiskové konferenci spojené s představením kandidátů 26. července 2016 ve 13 hodin v hotelu Baltaci Atrium.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Vyhýbejte se kontaktům s jinými lidmi, prosím

22:31 Hejtman Půta: Vyhýbejte se kontaktům s jinými lidmi, prosím

Komentář na facebookovém profilu k epidemiologické situaci