Středočeští Svobodní se distancují od spolupráce s KSČM

23.11.2014 10:46 | Zprávy
autor: Svobodni.cz

Usnesení krajského předsednictva Středočeského kraje.

Středočeští Svobodní se distancují od spolupráce s KSČM
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

Předsednictvo krajského sdružení Svobodných ve Středočeském kraji se distancuje od přímé spolupráce s nedemokratickými stranami, zejména s KSČM.

Krajské předsednictvo se seznámilo se situací ve Slaném a bere na vědomí aktuální uspořádání ve vedení města. Jsme přesvědčeni, že místní Svobodní rozumí městským problémům ve Slaném nejlépe a že prosazováním Zásad obecní politiky Svobodných v Radě města přispějí k nápravě škod a problémů, které tam způsobilo předchozí vedení radnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Laudát (KAN): Co sám nerad, nečiň druhému

19:10 Laudát (KAN): Co sám nerad, nečiň druhému

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k válce na Ukrajině