Středočeští zastupitelé za STAN žádají rezignaci radního Hermana

23.05.2019 22:44 | Zprávy
autor: PV

Radní za ANO šířil před komunálními volbami lživé letáky proti šéfovi STAN

Středočeští zastupitelé za STAN žádají rezignaci radního Hermana
Foto: STAN
Popisek: STAN

Středočeský radní pro investice a veřejné zakázky Martin Herman z hnutí ANO před loňskými komunálními volbami zaútočil na politickou konkurenci, jak zjistila policie. Nechal vytisknout letáky, které obsahovaly nepravdivé informace a byly namířeny proti Hermanově protikandidátovi, starostovi Kolína Vítu Rakušanovi (STAN).

Anonymní leták nechal vyrobit a zaplatil radní Herman pod falešnou identitou „Jaromír Havlíček z Kolína“. Mezi Kolíňany se jich dostalo víc než třináct tisíc. Stálo v nich mimo jiné, že Vít Rakušan zadlužil město Kolín navíc téměř o 18 milionů korun, nebo že Rakušan vydělává statisíce korun měsíčně, protože „sedí na mnoha židlích najednou“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Babiš se přidal ke Slovensku a Maďarsku

6:07 Fiala (ODS): Babiš se přidal ke Slovensku a Maďarsku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Andreji Babišovi.