Stržínek (ANO): Práce s mládeží ve valašskomeziříčských oddílech a klubech je na vysoké úrovni

02.11.2021 5:35

Starosta Stržínek přivítal mistry světa

Stržínek (ANO): Práce s mládeží ve valašskomeziříčských oddílech a klubech je na vysoké úrovni
Foto: archiv starosty
Popisek: starosta Valašského Meziříčí Robert Stržínek (ANO)

Juniorské mistry světa v nohejbale Daniela Bílého, Davida Majštiníka a Tomáše Andrise hostil na radnici starosta Robert Stržínek. Poděkoval jim za vzornou reprezentaci Valašského Meziříčí a popřál mnoho úspěchů do další sportovní kariéry. 

Anketa

Souhlasíte s tím, že hospodský musí od 1. listopadu kontrolovat bezinfekčnost?

hlasovalo: 42741 lidí

Odchovanci Nohejbalového klubu Valašské Meziříčí Daniel Bílý, David Majštiník a Tomáš Andris, kteří aktuálně hájí barvy extraligového NK Austin Vsetín, ovládli zářijové mistrovství světa hráčů do 21 let v Rumunsku. Česká výprava na šampionátu totiž jednoznačně dominovala. Rodák z Valmezu Tomáš Andris se spoluhráči Nicolasem Trucem a Zdenkem Kalousem zvítězili v soutěži dvojic, když ztratili jediný set ve finále proti Slovensku. Ještě suverénnější byli další Meziříčané Daniel Bílý s Davidem Majštiníkem, kteří s týmovými kolegy Filipem Hokrem a střídajícími Lukášem Tolarem a Zdenkem Kalousem bez ztráty setu opanovali všechny zápasy v kategorii trojic. „Tomáš, Daniel a David jsou důkazem toho, že práce s mládeží ve valašskomeziříčských oddílech a klubech je na vysoké úrovni. Jsou pro nás jasným signálem, že pravidelná podpora sportovních aktivit dětí ze strany města má smysl a může ke sportu motivovat další,“ nešetřil chválou starosta Robert Stržínek, který trojici mistrů světa i s jejich trenérem Martinem Andrisem přivítal na radnici. „Kluci patří nejen ke špičkovým hráčům v rámci naší malé republiky, ale  jsou také nejlepšími juniorskými nohejbalisty na světě. Moc jim děkuji za vzornou reprezentaci města Valašské Meziříčí a pevně věřím, že výčet jejich úspěchů ještě rozhodně není u konce,“ uzavřel s úsměvem starosta Stržínek.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Parkování v Praze

Vážený pane Hřibe, je možné se zaměřit na výstavbu parkovacích domů v Praze? Situace ohledně parkování je žalostná. Omezení vozidel není řešením, jelikož se bavíme o provozu, ale nikoliv o umístění stojících vozidel. Osobně jezdím s vozem 1x za týden či čtrnáct dní a to mimo Prahu, avšak téměř po...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Mediální oblíbenec to nakonec vyhrál

12:00 Vích (SPD): Mediální oblíbenec to nakonec vyhrál

Vzhledem k tomu, že v České republice ještě nebyla zavedena ani korespondenční volba ani volba elekt…