Svoboda (KDU-ČSL): Češi mají být na co hrdí

26.10.2018 20:21 | Zprávy
autor: PV

K narozeninám, zejména těm jubilejním, se sluší přát. Já si dovolím popřát Česku, tedy nám všem, abychom si uvědomovali hned několik věcí.

Svoboda (KDU-ČSL): Češi mají být na co hrdí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Pavel Svoboda

Máme být nač hrdi, je co slavit. Uspěli jsme od začátku jako průmyslová země. Prvorepubliková značka Made in Czechoslovakia je slavná dodnes.

Před sto lety jsme byli jediný demokratický stát uprostřed svých sousedů. Kulturně jsme Evropu ovlivnili na mnoha úrovních, ať už hudbou, architekturou nebo literaturou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

9:15 Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

Společné jednání ústavně-právních komisí Poslanecké sněmovny a Senátu znovu otevřelo debatu o připra…