Svoboda (ODS): Chci Prahu, ve které bude radost žít

10.09.2018 20:20 | Zprávy
autor: PV

Předvolební prohlášení na facebookovém profilu.

Svoboda (ODS): Chci Prahu, ve které bude radost žít
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Svoboda

Koalice amatérů ztratila 4 roky hádkami a spory a rezignovala na takový rozvoj města, který by život Pražanů zlepšil a zjednodušil. A lidé, kteří se na tom aktivně podíleli, se tváří, že s tím nemají nic společného, že jsou v politice noví.

Nechci, aby Pražané museli nadále snášet nezkušené a nekompetentní vedení.

Chci Prahu s dokončeným Pražským a Městským okruhem. Chci Prahu s funkčním a férovým systémem parkování. Chci Prahu, ve které se budou stavět tolik potřebné byty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Moricová (Piráti): Babiš neumí říct Macinkovi ne

17:03 Moricová (Piráti): Babiš neumí říct Macinkovi ne

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k reakci ministra Macinky k předběžnému opa…