Svobodní: Bývalá kasárna Jana Žižky v blízkosti centra jsou dobrým místem pro parkoviště

04.03.2015 13:34 | Zprávy
autor: Svobodni.cz

Jihočeští Svobodní souhlasí s rozhodnutím českobudějovické radnice neinvestovat stovky milionů korun do rekonstrukce bývalých kasáren Jana Žižky, které se nachází v blízkosti centra. Původní myšlenku, že by se celý objekt opravil, aby se do něj mohli nastěhovat úředníci, nepovažují za nejšťastnější.

Svobodní: Bývalá kasárna Jana Žižky v blízkosti centra jsou dobrým místem pro parkoviště
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

„Pochopitelně by bylo dobré mít úřady pod jednou střechou, ale pustit se kvůli tomu do rekonstrukce takového rozsahu je v dnešní době naprostý nesmysl,“ řekl Milan Černoch, místopředseda jihočeských Svobodných.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Babiš

Tvrdíte, že je Babiš pomstychtiví, a že o tom něco víte. Co přesně? Můj dotaz není jeho obhajobou, jen si myslím, že když už někdo něco tvrdí, měl by bát konkrétní.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Primátor Svoboda: Ve sbírce Run and Help se vybralo sto tisíc

13:09 Primátor Svoboda: Ve sbírce Run and Help se vybralo sto tisíc

Hlavní město Praha se i letos zapojilo do tradiční charitativní akce Run and Help organizované ve sp…