Svobodní: Motoristé patří k největším přispěvatelům do státního rozpočtu

08.04.2021 14:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k ideologickým předsudkům vůči individuální dopravě

Svobodní: Motoristé patří k největším přispěvatelům do státního rozpočtu
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Osobní automobilovou dopravu vnímáme jako výraz svobody pohybu jednotlivce, který by měl být limitovaný pouze přirozeně (tržní ne/dostupností aut a samotnou omezenou kapacitou silniční sítě).

Automobilistů si tak logicky zastávají i Svobodní v naší metropoli, kde máme na magistrátě dva zastupitele. Svobodní Praha: "Děkujeme za názor. S dovolením bychom užitečnost aut v Praze místo na švédském ekonomovi nechali na lidech, kteří tu žijí a každodenně nejen Prahou cestují."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Blišťanová (TOP 09): Pod plynulostí se skrývá omezení práv

21:03 Blišťanová (TOP 09): Pod plynulostí se skrývá omezení práv

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny dne 3. července 2026 k zákonu o jednacím řádu Poslanecké sn…