Svobodní: Nezapomeňte si koupit dálniční známku

29.02.2024 10:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k zvýšení dálničních poplatků

Svobodní: Nezapomeňte si koupit dálniční známku
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní

Stínový ministr dopravy za ANO Martin Kolovratík se nedávno hrdě chlubil, že vymyslel speciální SPZ, aby mohla být elektroauta zvýhodňována. Martin Kupka na to svým chováním návazal a od 1. března zdražil dálniční známku pro normální auta o 800 korun, zatímco elektromobilům jí ponechal na nule.

Opět nám to připomenulo, že Fialova vláda je jako Babišova vláda s Fialovou tváří. Výsledek pro občana je nakonec velmi podobný. V otázce Green Dealu není mezi oběma rozdíl. Co Andrej Babiš se svou vládou sjednal a zarámoval, to Petr Fiala se svou vládou vesele naplňuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konzervativní strana: 81. výročí ukončení 2. světové války v Evropě

23:08 Konzervativní strana: 81. výročí ukončení 2. světové války v Evropě

Vybízíme vládu ČR, aby nesnižovala výdaje na obranu a aby se zasazovala o pokračování co nejširší a …