Svobodní: Padl rekord, 77 procent Čechů nevěří Fialovi

02.12.2023 20:03 | Ze sítí

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k rekordní nedůvěře premiéru Fialovi

Svobodní: Padl rekord, 77 procent Čechů nevěří Fialovi
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní

Chyby jsou lidské a dají se odpustit. Neodpustitelnou chybou vlády je ovšem vědomé a opakované lhaní. Kdo lže a lže tak moc, že se bojí chodit do TV rozhovorů, ten nemůže naplnit rčení "stokrát opakovaná lež se stává pravdou"! Třeba ministr Válek lhal, že pro změnu přesčasů zdravotníků nehlasoval, aby pak musel přiznat, že hlasoval...

Nebo také lhaní ohledně daní. Před volbami obě vládní koalice říkaly, nebudeme zvyšovat daně. Koalice SPOLU dokonce "nebudeme zvyšovat žádné daně". Nevíme, jestli 17 procent občanů, kteří ještě Petru Fialovi důvěřují, má pocit, že vláda plní svoje sliby (včetně nezvyšování daní).

Víme ale určitě, že člověk s průměrným hrubým platem 50 000 korun a dvěma dětmi 3-6 let odvede do státního rozpočtu příští rok o 62 760 korun navíc, a takového člověka snad ani stokrát opakovaná lež nemůže o ničem přesvědčit.

reklama

autor: PV

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Co vyřeší zákaz THC?

Podle mě nic. Buď se přesune látka na nelegální trh nebo vznikne nová. Navíc není to tak, že trh s legálními látkami lze aspoň regulovat, což se o těch nelegálních říci nedá? A v čem je třeba THC horší než alkohol? A proč je na tabák zakázána reklama a na alkohol ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD) Zemědělci, svačinářky a uklízečky trpí, ale vládě to nevadí

19:26 Vích (SPD) Zemědělci, svačinářky a uklízečky trpí, ale vládě to nevadí

Máme rekord. V tom, jak rychle vláda pětikoalice zhoršila životní úroveň občanů České republiky.