Naše dlouho plánovaná jarní úklidová akce v sobotu zdárně proběhla.
V pátek jásané slunce a teplo, v sobotu ráno zamračeno, zima a obavy z deště. Tak to při našich úklidových akcích obvykle vypadá a březen 2016 nebyl výjimkou. Naštěstí se počasí – taktéž jako obvykle – jakž takž umoudřilo a hlavně neodradilo účastníky, kteří dorazili poctivě a v hojném počtu.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Svěřenecký fond
Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?
Další články z rubriky
6:03 KSČM: Stát dobrovolně likviduje strategické bohatství v hodnotě bilionů korun
KSČM považuje ukončení těžby černého uhlí v České republice a plánované zatopení dolů za zásadní str…
- 23:08 Haas (ODS): Myslím, že ta silná slova o rozporu s ústavou byla přepálená
- 21:03 Jurečka (KDU-ČSL): Ať role opozice má adekvátní kontrolní mechanismus
- 20:07 Okamura (KDU-ČSL): Pravidla nebudou fungovat, pokud bude chybět slušnost
- 19:05 Berki (STAN): Předsedovi sněmovny nepřísluší žádné výsostné postavení
- 18:09 Jurečka (KDU-ČSL): Životní a existenční minimum už dávno neodpovídá realitě



