Svobodní: Přístup vlády "ber kde ber" nás bude doprovázet mnoho let

19.09.2020 12:07 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zvyšování daní

Svobodní: Přístup vlády "ber kde ber" nás bude doprovázet mnoho let
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

"Ber kde ber" je přístup vlády, který nás bude doprovázet mnoho dalších let. Budeme svědky ždímání peněz nejen tam, kde jsme na to již zvyklí, ale očekáváme už, že se dočkáme i kreativních nápadů jako daň z daně, daň z pokuty, daň za nezdravé potraviny, daň za zdravé potraviny.

Podobným případem je zdanění zahřívaného tabáku, který je podle prof. Michala Miovského, přednosty Kliniky adiktologie 1. LF UK a VFN v Praze, méně škodlivý, než tabák kouřený klasicky spalováním a který vláda bude skokově zdražovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Imunita

Tvrdíte, jak imunita není fér. Souhlasím. Proč teda neusilujete o její zrušení? Nebo nevím o tom, že byste se o to jako vy nebo vaše strana kdy pokusili.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Vyzývám k okamžitému uvalení zbrojního embarga na Izrael

6:03 Konečná (KSČM): Vyzývám k okamžitému uvalení zbrojního embarga na Izrael

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na situaci na Blízkém východě