Svobodní: Šílených nápadů hned po volbách přibývá

16.10.2021 14:03 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k stupňování restrikcí kvůli koronaviru

Svobodní: Šílených nápadů hned po volbách přibývá
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Loni hned po krajských volbách přišel lockdown, i když premiér opakovaně tvrdil, že ho už nikdy nezavede.

Letos jsme varovali, že může dojít k podobnému scénáři. Před volbami klid a po volbách může začít přituhovat. Netrvalo to dlouho a stroj na omezování svobody se postupně rozjíždí na plné obrátky a zkouší kam až může zajít.

Šílených nápadů hned po volbách přibývá. Restaurace jen pro očkované. Platnost antigenních testů na jeden den a řada dalších nápadů, které budou přibývat.

Nemáme radost, že naše předvolební varování se zdá jako oprávněné. Nezbývá nám, abychom s vámi na tuto i budoucí vládu tlačili a důrazně jí vysvětlili, že takto ne! Budeme důkladně sledovat, jak se k těmto nápadům postaví možná budoucí koalice a apelujeme na ní, aby podobné nápady veřejně a nahlas odmítla!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

22:24 Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

Komentář na facebookovém profilu k rozšíření možnosti čerpání rodičovského příspěvku