Svobodní: Už dlouho poukazujeme na neústavnost chování vlády

22.02.2021 13:20 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k rozhodnutí Ústavního soudu, který zrušil část usnesení vlády zakazující maloobchodní prodej a poskytování služeb

Svobodní: Už dlouho poukazujeme na neústavnost chování vlády
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Vláda v říjnu 2020: "Rostou nám čísla lidí v nemocnicích, máme dvě možnosti, kterou vybereme?"

A - Podíváme se na čísla. Požádáme lidi o zodpovědné chování. Jestli něco omezíme, ihned odškodníme omezené, aby to dodržovali. Nejprve ale zjistíme, kde se virus šíří, a koho musíme chránit. Zkusíme dodržet slib premiéra, že se už nic nezavře, aby nám lidi aspoň trochu věřili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

9:15 Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

Debata o obranných schopnostech České republiky musí být vedena realisticky a bez politické propagan…