Svobodní dnes stříhají lidem žvýkačky

06.06.2016 14:39 | Zprávy

V pondělí 6. června slaví Svobodní, tak jako každý rok, Den daňové svobody. Tedy den, kdy všichni přestáváme pracovat na stát a začínáme pracovat konečně na sebe.

Svobodní dnes stříhají lidem žvýkačky
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

V průběhu dne tak můžete v cca 40 městech po celé ČR potkat naše týmy, které rozdávají speciální Svobodné noviny a dostanete od nich i malý dárek - balíček žvýkaček, z nichž ale lidé obdrží jen polovinu, abychom ukázali, jak je stát hamižný. Přitom to jde jinak - kdybychom realizovali náš ekonomický program, tak oslavíte Den daňové svobody polibkem pod rozkvetlou třešní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Červenka (Trikolora): Kolik nás ročně stojí veřejnoprávní média? 11 miliard

18:02 Červenka (Trikolora): Kolik nás ročně stojí veřejnoprávní média? 11 miliard

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k financování České televize.