Svobodní prolévají svou krev

22.07.2017 18:35 | Zprávy
autor: PV

Dlouholetá dárkyně krve a kostní dřeně Irena Hradecká, která je také vedoucí jablonecké buňky Svobodných se rozhodla využít rozjíždějící se volební kampaně k vykonání dobrého skutku. V těchto dnech se pokouší přilákat z řad členů a příznivců Svobodných nové dárce krve prostřednictvím kampaně SVOBODNÁ KREV.

Svobodní prolévají svou krev
Foto: svobodni.cz
Popisek: Svobodní - logo

Zrovna o prázdninách je v nemocnicích kritický nedostatek krve. Jak slečna Hradecká uvádí, tak nyní daruje krev asi jen 3 % populace. Pro potřeby zdravotnictví by ovšem bylo optimální alespoň 5 %. To je zároveň potřebná hranice pro vstup do Sněmovny, kterou se v letošních volbách pokusí Svobodní překročit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výborný (KDU-ČSL): Snad jde o začátek změny v Maďarsku

19:15 Výborný (KDU-ČSL): Snad jde o začátek změny v Maďarsku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výsledkům maďarských parlamentních voleb.