Svobodní zvolili novým místopředsedou Josefa Kálese

31. 5. 2016 8:31

Zastupitel města Chrudim a lídr Svobodných v Pardubickém kraji Josef Káles byl zvolen novým místopředsedou Strany svobodných občanů. Ve volbě porazil lídra středočeské kandidátky Luboše Záloma a předsedu pražského sdružení Pavla Štrosse. Místopředsedu Svobodných volí všichni členové strany ve vnitrostranickém internetovém hlasování.

Svobodní zvolili novým místopředsedou Josefa Kálese
Foto: Svobodní
Popisek: Josef Káles, místopředseda Svobodných.

„Svobodní sdružují vzdělané a zkušené lidi s výbornými návrhy, které pomohou zvýšit životní úroveň, zjednodušit byrokracii a zajistit větší bezpečnost v České republice. Udělám vše proto, aby Svobodní tento propracovaný program prosadili v Poslanecké sněmovně,“ řekl krátce po svém zvolení nový místopředseda.

Josef Káles je zastupitelem města Chrudim, kde Svobodní v posledních volbách získali téměř 9 % hlasů. Absolvoval politologii a mediální studia na Masarykově univerzitě v Brně a pohybuje se v oblasti marketingové komunikace. Do krajských voleb jde na 2. místě společné kandidátky Svobodných a Soukromníků v Pardubickém kraji.

Volba místopředsedy se konala poté, co z funkce místopředsedy Svobodných odstoupil Jiří Hemerle kvůli nečekaným pracovním důvodům.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Svobodní: Naprosto zvrácený nástroj likvidace konkurence

21:01 Svobodní: Naprosto zvrácený nástroj likvidace konkurence

Komentář na facebookovém profilu k novele trestního řádu