Svobodní zvolili novým místopředsedou Josefa Kálese

31.05.2016 8:31

Zastupitel města Chrudim a lídr Svobodných v Pardubickém kraji Josef Káles byl zvolen novým místopředsedou Strany svobodných občanů. Ve volbě porazil lídra středočeské kandidátky Luboše Záloma a předsedu pražského sdružení Pavla Štrosse. Místopředsedu Svobodných volí všichni členové strany ve vnitrostranickém internetovém hlasování.

Svobodní zvolili novým místopředsedou Josefa Kálese
Foto: Svobodní
Popisek: Josef Káles, místopředseda Svobodných.

„Svobodní sdružují vzdělané a zkušené lidi s výbornými návrhy, které pomohou zvýšit životní úroveň, zjednodušit byrokracii a zajistit větší bezpečnost v České republice. Udělám vše proto, aby Svobodní tento propracovaný program prosadili v Poslanecké sněmovně,“ řekl krátce po svém zvolení nový místopředseda.

Josef Káles je zastupitelem města Chrudim, kde Svobodní v posledních volbách získali téměř 9 % hlasů. Absolvoval politologii a mediální studia na Masarykově univerzitě v Brně a pohybuje se v oblasti marketingové komunikace. Do krajských voleb jde na 2. místě společné kandidátky Svobodných a Soukromníků v Pardubickém kraji.

Volba místopředsedy se konala poté, co z funkce místopředsedy Svobodných odstoupil Jiří Hemerle kvůli nečekaným pracovním důvodům.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

migrační pakt

Dobrý den, prý budete ve sněmovně jednat o migračním paktu. Znamená to, že jde ještě zvrátit jeho schválení nebo nějak zasáhnout do jeho znění? A můžete to udělat vy poslanci nebo to je záležitost jen Bruselu, kde podle toho, co jsem slyšela, ale pakt už prošel. Tak jak to s ním vlastně je? A ještě ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Filip (KSČM): O jedné otázce, kterou slýchám často

4:31 Filip (KSČM): O jedné otázce, kterou slýchám často

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výhře Ruské federace ve sporu s Ukrajinou u Mezinár…