Článek byl převzat z Profilu Občané městu, město občanům - H. Svobodová (OMMO): Skutečně jde o řešení nebo jen přesouvání problémů
Místní mostecká vládní garnitura na čele s ProMostem sděluje veřejnosti, jak se údajně zadařilo vyřešit problém s nepřizpůsobivými nájemníky v Dobnerově ulici, zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/most-dobnerova-projekt-neprizpusobivi-vystehovani-bydleni.A210730_151113_usti-zpravy_grr
Zkusme se nyní zamyslet nad optimismem oněch sdělení a zmiňovaným "know-how", které by zástupci magistrátu rádi šířili Ústeckým krajem. Jenže... Skutečně je tolik důvodů k optimismu? Nejde pouze o další z pokusů, jak nahradit úvahy o "vesnicích pro lůzu" nebo "kontejnerového bydlení" či jen o PR autorů?
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
FactChecking BETA
Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.



