TOP 09: Budeme prosazovat jednání o dlouhodobě neřešených pražských problémech

15.11.2017 7:34 | Zprávy
autor: PV

Opoziční TOP 09 v zastupitelstvu hlavního města Prahy dlouhodobě volá po řešení klíčových témat nezbytných pro rozvoj města.

TOP 09: Budeme prosazovat jednání o dlouhodobě neřešených pražských problémech
Foto: top09.cz
Popisek: Václav Novotný (TOP 09)

Vzhledem k tomu, že primátorka Adriana Krnáčová (ANO) svolala na tento čtvrtek mimořádné jednání zastupitelstva, aniž by stanovila jasný program, zastupitelé za TOP 09 se rozhodli převzít iniciativu a hodlají v rámci schvalování programu spolu s ostatními opozičními kluby prosadit debatu nad klíčovými tématy, které současná pražská vláda dlouhodobě přehlíží nebo naprosto vědomě ignoruje.

Z pondělního usnesení jednání klubu TOP 09 vyplývá, že zastupitelé budou ve čtvrtek prosazovat jednání o:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Imunita

Víte, co já považuji za podstatu věci? Samotnou imunitu. Proč ji máte? Proč ji nezrušíte? Proč ze sebe děláte tou imunitou něco víc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Další tradiční český výrobek zmizel za hranicemi

19:03 Konečná (KSČM): Další tradiční český výrobek zmizel za hranicemi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přesunu výroby sýru Apetito z ČR do Německa.