TOP 09: Mládežnická organizace TOP tým si zvolila nové vedení

16. 4. 2019 4:33

Mládežnická politická organizace TOP tým na svém historicky třetím celostátním sněmu zvolil nové vedení. Novým předsedou tak byl zvolen Petr Kučera, donedávna předseda pražské krajské organizace. Na pozici nahradil Jana Kavalírka, který již mandát neobhajoval, avšak symbolicky se stal čestným předsedou.

TOP 09: Mládežnická organizace TOP tým si zvolila nové vedení
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

„Z TOP týmu se stala respektovaná organizace a stát v jejím čele je velká zodpovědnost a výzva, kterou rád přijímám. Jako předseda chci podpořit rozvoj spolku v krajích, rozšiřovat povědomí o naší činnosti a co nejvíce podpořit spolupráci s TOP 09 nejen před evropskými, ale i krajskými volbami. TOP tým přebírám od Honzy Kavalírka se vším respektem, v dobré kondici a věřím, že se, spolu s nově zvoleným vedením, posuneme zase o notný kus dopředu,“ řekl po svém zvolení novopečený předseda TOP týmu Petr Kučera.

Prvním místopředsedou spolku, který sdružuje mladé lidi mezi 15 – 35 lety, se stal Karel Pelikán, vysokoškolský student a předseda jihomoravské krajské organizace. Řádnými místopředsedy byli zvoleni Robert Pecka (Praha) a Lenka Šimo (Vysočina). Za členy předsednictva si delegáti vybrali Adélu Jiránkovou (Plzeň), Přemysla Krejsu (Pardubice) a Jiřího Kuchaře (Jižní Čechy). Ve vedení TOP týmu je pět mužů a dvě ženy, věkový průměr činí šestadvacet let. Předsedou Revizní komise byl zvolen Tomáš Mudra (Praha).

Celostátní sněm TOP týmu navštívil a podpořil předseda TOP 09 a europoslanec Jiří Pospíšil, poslanec Evropského parlamentu Luděk Niedermayer, pražský předseda TOP 09 Jakub Lepš a zástupci některých mládežnických organizací.

Celostátní mládežnická politická organizace TOP tým vznikla v roce 2017 spojením již existujících krajských spolků. Aktuálně funguje ve 12 krajích a má téměř 300 členů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Havlíček: Systém řízení a koordinace usiluje o debyrokratizaci vědy

6:28 Ministr Havlíček: Systém řízení a koordinace usiluje o debyrokratizaci vědy

Rada pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) se sešla v pátek 13. prosince ve Strakově akademii k pravide…