TOP 09 jde do voleb s vizí Kolína 21. století

10.08.2018 21:46

Kolín už zná konkrétní podobu složení kandidátky TOP 09. Do voleb ji povede Petr Březina, ekonom a člen České tábornické unie. Ze druhého místa bude kandidovat Petr Křemen, průvodce a profesionál v cestovním ruchu. Spojenými silami hodlají posunout Kolín do 21. století, tuto vizi opírají především o širší využití chytrých technologií a podporu turismu.

TOP 09 jde do voleb s vizí Kolína 21. století
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09
reklama

Petr Březina se profesně věnuje již přes 30 let ekonomice a obchodu, přesto se politicky začal angažovat již v roce 1989: “V listopadu 89 jsem byl součástí Občanského fóra, poté jsem se soustředil převážně na rozvoj dětských organizací. V Kolíně konkrétně na TK Průzkumník, jehož řadami prošly za více než 45 let stovky dětí,” přibližuje Březina a dodává, že zpět do politiky ho vedl aktuální vývoj. “Nehodlám se smířit s tím, kam jsme se za poslední čtyři roky propracovali. Cítím jako povinnost podpořit rozumnou politiku. Pojďme už zapomenout na praktiky minulé éry a vstupme do 21. století. Kde jinde začít, než právě od komunální úrovně.”

Právě ve vstupu do moderní doby a v pokračování zavádění chytrých technologií vidí kandidáti TOP 09 a nezávislí pro Kolín obrovský potenciál. Oceňují projekt tzv. Kolínské klíčenky a budou usilovat o širší napojení na městské služby. Plánují zefektivnit veřejnou dopravu i modernizaci informačního systému na nejvytíženějších zastávkách. Podporu u nich nalézá i systém sdílení jízdních kol, který ve městech podporuje moderní a zdravý životní styl.

Důležitou součástí je i podpora cestovního ruchu, na tuto oblast se specializuje dvojka kandidátky Petr Křemen. “Za důležité vnímám lepší propagaci labské vodní cesty a stavbu maríny pro sportovní a rekreační plavidla. Dále se chystám zaměřit na propojení parléřovské osy napříč Českem a Německem, kde má své realizace Petr Parléř, a na jednání s Českými drahami o pravidelném spojení s Vídní a Drážďany,” vyjmenovává několik bodů Křemen, profesí průvodce.

TOP 09 PRO KOLÍNSKÉ OBČANY tak jde do voleb s jasnou vizí: “Chceme Kolín jako hezké, funkční a přátelské město pro všechny jeho obyvatele 21. století. Město, kde budou jeho občané, příroda a podnikání ve vzájemné symbióze,” shrnuje lídr kandidátky Petr Březina.

Bc. Petr Křemen

  • TOP 09
  • Váš kandidát za TOP 09 do zastupitelstva města Kolína :-)
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ODS vyšle do boje o Senát lékaře Tomáše Kocourka

10:02 ODS vyšle do boje o Senát lékaře Tomáše Kocourka

Občanská demokratická strana bude v letošních volbách do Senátu v obvodu číslo 63 podporovat Tomáše…