TOP 09 v Plzni povede dál Michal Vozobule

14.04.2019 18:41

TOP 09 v Plzni si zvolila nové vedení. Stranu v krajském městě i nadále povede současný náměstek primátora pro dopravu a životní prostředí Michal Vozobule (38).

TOP 09 v Plzni povede dál Michal Vozobule
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Místopředsedy byli znovu zvoleni místostarosta Městského obvodu Plzeň 2 – Slovany Jan Fluxa (38) a doubravecký radní Václav Lacyk (47). Všichni tři obdrželi stoprocentní důvěru delegátů regionálního sněmu, který se konal v pátek večer v Plzni.

Michal Vozobule má s vedením regionální organizace zkušenost už z minulého období, kdy vystřídal ve vedení plzeňské organizace Ondřeje Ženíška. Ve volbě předsedy neměl konkurenta a volba proběhla jednohlasně. „V Plzni za úspěch považuji především to, že jsme po podzimních komunálních volbách zastoupeni v koalici nejen na plzeňské radnici ale také na všech velkých obvodech. Minulý týden se nám navíc podařilo do programového prohlášení města Plzně pro období 2018–2022 prosadit všechny priority z našeho programu. Budeme tak mít možnost zlepšit nejen situaci ve školství a vybudovat nová zázemí pro sport, ale i vyřešit problémy s dopravou a životním prostředím. Čeká nás spousta práce pro Plzeň, na kterou se těším a věřím, že se nám podaří zlepšit nejen dopravní situaci ale i celkové klima ve městě tak, aby se se stalo moderní evropskou metropolí,“ říká nově zvolený předseda plzeňské TOP 09 Michal Vozobule.

V jedenáctičlenném regionálním výboru dále usednou lochotínská místostarostka Ilona Jehličková, zastupitel Městského obvodu Plzeň 1 Tomáš Trnka, emeritní děkan ekonomické fakulty Miloš Nový, místostarosta centrálního plzeňského obvodu Ondřej Ženíšek, zastupitel Městského obvodu Plzeň 3 Radoslav Škarda, doubravecký zastupitel Jan Toman, Petr Farník a Bohuslav Sobota.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

 Hlubuček (STAN): Navrhnu vyhlásit stav klimatické nouze na území Prahy

6:31 Hlubuček (STAN): Navrhnu vyhlásit stav klimatické nouze na území Prahy

Na páteční stávce studentů v boji za ochranu životního prostředí – Fridays for future vystoupil tak…