TOP 09 vyzývá vládu, aby prosazovala co nejúčinnější sankce vůči Rusku

29.04.2014 13:58 | Zprávy
autor: TOP 09

Výzva poslaneckého klubu TOP 09 a Starostové.

TOP 09 vyzývá vládu, aby prosazovala co nejúčinnější sankce vůči Rusku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo TOP 09

Poslanecký klub TOP 09 a Starostové konstatuje, že ruská agrese vůči Ukrajině pokračuje přímou podporou proruských separatistů. Rusko pošlapává mezinárodní právo a neplní ženevské dohody.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Ptal se vás někdo na názor jako ministra obrany?

Myslím na zapojení do PURL. A jestli jste byl proti a přesto v ní jsme, tak k čemu jako ministr jste, když váš hlas nemá žádnou váhu jako třeba při jmenování nového náčelníka armády?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kučera (TOP 09): Českou energetiku čekají obrovské investice

16:18 Kučera (TOP 09): Českou energetiku čekají obrovské investice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k uvažovanému zestátnění ČEZu.