Talíř (KDU-ČSL): Lidovečtí senioři se sešli v Českých Budějovicích

04.07.2022 11:17 | Zprávy
autor: PV

Na dvacet seniorů z řad jihočeských členů KDU-ČSL se ve středu 15. června sešlo v knihovně Dominikánského kláštera na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích.

Talíř (KDU-ČSL): Lidovečtí senioři se sešli v Českých Budějovicích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo KDU-ČSL

Smyslem akce bylo jednak společně zavzpomínat na doby, kdy se mnozí přítomní aktivně angažovali především v komunální politice, zároveň samozřejmě prodiskutovat současnou komplikovanou situaci a náročný vývoj posledních měsíců a v neposlední řadě se dozvědět něco nového. O to se postaral bývalý ministr kultury Daniel Herman, jenž přítomné seznámil s dějinami rodu Lichtenštějnů a jejich významem pro české dějiny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sudetoněmecký landsmanšaft

Co vím, tak ho podporujete. Vám nevadí, že usilují o prolomení Benešových dekretů? Jestli chtějí smíření, tak se ptám proč o to usilují? A zda je prolomení nebo vůbec jejich otevření něco, s čím byste souhlasil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

STAN: Vláda se definitivně otáčí k euru zády

19:02 STAN: Vláda se definitivně otáčí k euru zády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k euru.