Jakou by měla hrát roli lidská práva a demokracie při implementaci dohody mezi Evropskou unií a Kubou? Na tuto otázku se v úterý 6. června zaměří konference frakce ALDE, kterou pořádá místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička a stínová zpravodajka dohody María Teresa Giménez Barbat.
Konference, která odstartuje devátou hodinou ranní, nabídne mimo jiné kulaté stoly se známými osobnostmi Kuby, největšího ostrovního státu Karibiku. Dorazí Sayli Navarro, kubánská novinářka a členka opozičního hnutí Ladies in White, i kubánská umělkyně a zakladatelka Hannah Arendt Institute of Activism Tania Bruguera. Sestavu doplní mluvčí Rady pro kubánské politické předsednictví a místopředseda Mezinárodní platformy pro lidská práva na Kubě Pedro Fuentes-Cid.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Co přesně myslíte tím spravedlivým navýšením rodičovského příspěvku?
Přijde vám spravedlivé, že za vlády Pirátů byl zvýšen jen o almužnu a ještě ne pro všechny, kdo na něj měli nárok? Linda
Další články z rubriky
17:38 Minčič (ODS): Od píky
Komentář člena ODS Liberec Jiřího Minčiče k aktuálnímu dění nejen ve straně, ale na politické pravic…
- 20:16 Fiala (SPD): Zvýšíme rodičovský příspěvek na 400 000 Kč
- 18:12 Senátor Fischer: Jan Darmovzal je už 477 dní ve vězení
- 16:14 Zwyrtek Hamplová: Trump volal Babišovi. Mám toho skutečně dobrý pocit
- 14:22 Stojanová (Piráti): Pokuty pro ministry
- 12:16 Peksa (Volt): Klimatická krize je over! Over, rozumíte? Říkal to ministr


