Dobré zprávy z Číny, které mě osobně potěšily. Hongkong celému světu ukázal, že demonstrace mají smysl a je-li společenský tlak vytrvalý, pak i na druhé straně nezbyde než prokázat určitou míru politické vůle lidem v ulicích naslouchat. Nechci být naivní a tvrdit, že takto lze politiku měnit k lepšímu, ale tam, kde se dopouští přešlapů, lze ji ovlivnit. A to je i pozitivní zpráva pro ty, kteří jsou nespokojeni s aktuální politickou situací u nás doma. Demonstrovat má zkrátka ještě smysl.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
Čína , demonstrace , Telička , Hongkong
autor: PV
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

20:16 Mádlová (ANO): Piráti slibují modré z nebe. Připomeňme si fakta o nich
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předvolebním slibům Pirátské strany.
- 20:06 Hejtman Holiš: Žádám prezidenta o veto školského zákona
- 18:02 Rajchl (PRO): Pokud uspějeme, od totalitního kyjevského režimu se distancujeme
- 16:14 Schillerová (ANO): Moc v ČR mají lobbisté bank, zbrojařů a energetických gigantů, ne Fiala
- 14:12 Turoňová (Stačilo!): Na Krétu a Gavdos se valí tisíce migrantů
- 12:17 Senátor Hraba: TOP 09 se asi zdá, že mají zbytečně moc voličů