Trambová (TOP 09): Plovárna bude zas o něco komfortnější

15.05.2016 11:36 | Zprávy

Písecká letní plovárna u Sv. Václava má kolaudaci zdárně za sebou. Jedná se o další část oprav v rámci rozsáhlé rekonstrukce areálu. Celkové náklady dosáhnou 2,5 miliónu korun bez DPH.

Trambová (TOP 09): Plovárna bude zas o něco komfortnější
Foto: top09.cz
Popisek: Petra Trambová (TOP 09)

Návštěvníci plovárny jistě ocení nově vybudované toalety pod schody, kde byl dříve nevyužitý prostor. Místo je dobře přístupné hlavně pro seniory nebo i malé děti, které budou mít k dispozici vlastní „rodinnou“ kabinu s malým klozetem a umývátkem, maminky mohou využívat praktický přebalovací pult. Ve vstupním prostoru najdeme i pítko nebo umyvadlo na přeprání plavek. Zajímavá bude určitě modrobílá barevná kombinace, kterou jsme našli na dobových fotografiích. Budou opraveny i přístupové schody a celý vstupní prostor.

Horní terasa byla zbavena staré dlažby a izolace, byla znovu dobetonována a izolována. Na plastové terče se uložila nová betonová dlažba, která bude tak lépe odolávat počasí. Bylo kompletně vyměněno i zábradlí po celé délce horní terasy. Na závěr budou osazeny i nové stojany na kola, další krytý prostor na jejich uložení byl už v loňském roce vytvořen za společnými šatnami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co je pro vás s vaším platem 50 tisíc?

A myslíte, že se ze všeho dá prostě jen vykoupit? Co třeba odevzdat ten řidičák, což jste jeden čas sliboval a pro příště jezdit předpisově a nelhat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šlachta (Přísaha): Jak vám máme věřit?

10:21 Šlachta (Přísaha): Jak vám máme věřit?

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na prohlášení Petra Fialy, že vláda kontrolu koresponde…