Trikolora: Levicová progresivistická (woke) ideologie je neštěstím současného světa

09.05.2023 20:07 | Tisková zpráva

Prohlášení ke konferenci konzervativců v Budapešti

Trikolora: Levicová progresivistická (woke) ideologie je neštěstím současného světa
Foto: Trikolora
Popisek: Trikolora - logo

Trikolora bedlivě sledovala dvoudenní konferenci CPAC (Konference konzervativní politické akce) v Budapešti. K myšlenkám, které tam zazněly, se otevřeně hlásíme.

Podle maďarského premiéra Viktora Orbána „woke hnutí a genderová ideologie jsou přesně tím, čím býval komunismus a marxismus. Uměle rozdělují národ na menšiny, aby vyvolali uvnitř společnosti spory.“ Vzhledem k naší historické zkušenosti, která zřejmě chybí západní společnosti natolik, že si ji chce také zažít, nelze nesouhlasit. Pokud chtějí, tak ano, ale tentokrát bez nás.

Podporujeme myšlenku vytvořit globální pravicové hnutí a zmobilizovat je tak, aby porazilo progresivistické elity. Nemůžeme být déle na „straně těch, kteří prohrávají“, jak několikrát v Budapešti zopakoval bývalý český prezident Václav Klaus. Ztrácíme tak podle něj lidskou svobodu a svobodu slova, schopnost chránit tradiční konzervativní hodnoty a naši kulturu, ekonomickou racionalitu a efektivitu, založenou na svobodném trhu, a také velmi křehké geopolitické uspořádání.

Trikolora vnímá tento neblahý a nebezpečný vývoj s velkými obavami. Na rozdíl od Maďarska je v České republice levicová progresivistická ideologie, zaštítěná eurounijními strukturami, prosazována kartelem politiků, médií a korporací, bez ohledu na své důsledky pro většinovou společnost.

S tímto stavem se nehodláme smiřovat. Varování před kolapsem rodiny, pedofilií a ohrožením křesťansko-židovské společnosti, které konference vyslala, je pro nás nanejvýš aktuální.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Požadujeme od státu větší ochranu všech slušných a pracujících občanů

22:01 Rozvoral (SPD): Požadujeme od státu větší ochranu všech slušných a pracujících občanů

Česká tisková kancelář tento týden zveřejnila výsledky průzkumu agentury STEM, ze kterého vyplývá, ž…