Trikolóra: Předseda není pouze politická role, ale také statutární orgán

13.04.2021 12:09 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k usnesení předsednictva, které vyslovuje Zuzaně Majerové Zahradníkové bezvýhradnou podporu

Trikolóra: Předseda není pouze politická role, ale také statutární orgán
Foto: Trikolóra
Popisek: Trikolóra

Když odstoupí předseda, nastupuje na jeho místo první místopředseda, a to v roli zastupujícího či úřadujícího předsedy. Je v tom jistý automatismus. Něco podobného mají ve svých stanovách prakticky všechny politické strany a hnutí. Trikolóra rovněž.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hrnčíř (SPD): Jeden z deníků píše, že se student zeptal na Pavlovo „údajné členství v KSČ”

11:05 Hrnčíř (SPD): Jeden z deníků píše, že se student zeptal na Pavlovo „údajné členství v KSČ”

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k členství Petra Pavla v KSČ před rokem 1989 a mediál…