Trikolora: Žádáme odvolání ministra vnitra Víta Rakušana (STAN)

04.07.2023 6:23 | Tisková zpráva
autor: PV

Ministerstvo vnitra řízené ministrem a místopředsedou vlády Vítem Rakušanem vyprodukovalo dokument nazvaný Mír jako kremelský propagandistický narativ. Vane z něho duch minulých dob, o kterých jsme si mysleli, že už se do naší země nikdy nevrátí.

Trikolora: Žádáme odvolání ministra vnitra Víta Rakušana (STAN)
Foto: Trikolora
Popisek: Trikolora - logo

Je naprosto nepřijatelné, aby ministerstvo vnitra vytvářelo dokumenty, které každého, kdo preferuje mír před válkou, automaticky vydávalo za agenta některé cizí mocnosti. Taková praxe nás vrací do těch nejodpudivějších dob minulé totality.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pomahač (Zelení): Máme špatně nastavený daňový systém

22:12 Pomahač (Zelení): Máme špatně nastavený daňový systém

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k českému daňovému systému