„Koalice byla kvůli zasahování do kompetencí náměstka Stropnického a radní Plamínkové ze strany koaličních partnerů ANO a ČSSD dlouhodobě nefunkční, což vyústilo v koaliční krizi. Porušení koaliční smlouvy ze strany koaličních partnerů vedlo k odvolání čtyř radních. Vzhledem k přípravě rozpočtu hlavního města Prahy a městských částí považuje Trojkoalice za důležité vyřešit tuto situaci do 5. Listopadu, tedy do další schůze zastupitelstva," říká Petr Štěpánek.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

