Udženija (ODS): Doba je taková, jakou si ji uděláme

25.11.2018 8:39 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k současnému stavu na politické scéně.

Udženija (ODS): Doba je taková, jakou si ji uděláme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija, 1. místopředsedkyně ODS

Hodnoty, tradice, státnost a stoletý odkaz Československa všichni uznáváme a přetrvávají do dnešních dní. ODS - Občanská demokratická strana má dokonce ve svých základech výslovný odkaz na politickou tradici první republiky. Státníkům, kteří před sto lety stáli u zrodu našeho prvního samostatného státu, vděčíme za mnohé, hlavně za naši národní suverenitu. Za možnost jít vlastní cestou.

Je jen na nás, zda budeme žít ve svobodné zemi na principu “co nejméně státu a co nejvíce občana”, nebo zda pustíme neustálý státní dohled, byrokracii a chaos do vlastních ložnic na základě vzletných frází o boji s neřádem a korupcí. Můžeme bojovat sami proti sobě a nikam se jako národ neposuneme. Doba je totiž taková, jakou si ji uděláme. My všichni.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Foldyna

Pane předsedo, co uděláte s Foldynou? Nemyslíte, že by měl urychleně vysvětlit, proč byl vykázán z domu a proč mu policie zabavila zbraně? A jestli se prokáže, že se dopustil domácího násilí, doufám, že ho neprodleně vysloužíte ze strany a budete po něm požadovat rezignaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): V Německu demonstrace, u nás pohodička

7:07 Kavij (KSČM): V Německu demonstrace, u nás pohodička

Přes 30 000 zaměstnanců se 3. července zúčastnilo protestní akce odborářů v různých závodech Mercede…