Udženija (ODS): Magistrátní koalice staví vzdušné zámky

06.10.2019 10:25 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nedostatečné kapacitě vysokoškolských kolejí

Udženija (ODS): Magistrátní koalice staví vzdušné zámky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija, 1. místopředsedkyně ODS

Jen na Prahu připadá 112 tisíc vysokoškoláků. Kapacita kolejí? 26 tisíc lůžek. Takový rozdíl samozřejmě vytváří tlak na růst nájmu.

Magistrátní „koalice změny“ na to reaguje tak, že staví vzdušné zámky a vypráví pohádky o družstevních bytech. U toho zvýší ceny za vodné a stočné a daň z nemovitosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Hlasování o důvěře

Kritizujete Babiše za to, že na hlasování chyběl, ale není vám spíš trapně z toho, že jste vyvolali hlasování a pak nebyli schopni ani zajistit, aby hlasovala všichni poslanci z opozice? Jitka

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Řešením je změna systému obchodování s emisními povolenkami

8:19 Premiér Babiš: Řešením je změna systému obchodování s emisními povolenkami

Předseda vlády ČR Andrej Babiš se ve čtvrtek 12. února 2026 zúčastnil na belgickém zámku Alden Biels…