Udženija (ODS): Na Dvojce přibudou nové zahrady ve vnitroblocích i zahrádky pro nejmenší

14.05.2022 22:09 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k rozšiřování zeleně na území městské části Praha 2

Udženija (ODS): Na Dvojce přibudou nové zahrady ve vnitroblocích i zahrádky pro nejmenší
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija

Naše péče o zdravé životní prostředí pokračuje. Radnice Praha 2 podpořila pro letošek celkem devět projektů, zaměřených na obnovu a úpravu vnitrobloků, vznik a rozvoj komunitních zahrad a dalších projektů, a to formou účelové dotace v celkové výši 250 tisíc korun. Pravidelně vypisujeme granty v oblasti životního prostředí, které se těší velkému zájmu veřejnosti.

Některé z těchto projektů podporujeme opakovaně, patří mezi ně například i revitalizace jednoho z vnitrobloků na Vinohradské ulici. Vnitrobloky jsou tak trochu zapomenutá místa a musím říct, že se mi tento záměr moc líbí. Z původně nevzhledného dvora se díky tomu stává příjemné a oblíbené odpočinkové místo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jak vy osobně vlastně hodnotíte zpravodajství ČT?

Přijde vám nezávislé a vyvážené? Já když občas sleduji nějakou politickou debatu, tak mi přijde, že dávají větší prostor stranám bývalé vlády a ostatní politiky nenechají mnohdy ani domluvit nebo jim skáčou do řeči. Třeba na CNN se to neděje. Někdy si říkám, proč se debat na ČT vůbec účastníte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): EU opět mimo hru. O míru na Ukrajině se jedná bez Bruselu.

10:04 Vích (SPD): EU opět mimo hru. O míru na Ukrajině se jedná bez Bruselu.

Třídenní Mnichovská bezpečnostní konference přinesla tradiční přehlídku velkých slov, varování a pol…