Udženija (ODS): Nedotknutelnost soukromého majetku je zaručena Ústavou

15.02.2019 12:20 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k návrhu vyvlastňování soukromého majetku

Udženija (ODS): Nedotknutelnost soukromého majetku je zaručena Ústavou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija

Pro mě není až takovým šokem, že člen Strany zelených volá po vyvlastňování soukromého majetku. Jak se říká: “Zelení na povrchu - rudí uvnitř”.

Co pro mě ale šokem je, že někoho takového ta strana nominuje jako člena bytové komise, majetkového výboru a člena představenstva městské firmy, která spravuje majetek. A to vše se souhlasem jejich koaličního partnera, údajně pravicové TOP 09.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Miloš Vystrčil byl položen dotaz

Rozšíření EU

Jak to myslíte, že je rozšíření EU v našem zájmu? Proč? O jaké státy? A nemyslíte, že je v našem zájmu spíš to, aby se EU vzpamatovala, nepřitěžovala lidem a naopak řešila jejich problémy? Vždyť co zatím EU dokázala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Nikdo nic neví, nikdo nic neviděl...

16:21 Mašek (ANO): Nikdo nic neví, nikdo nic neviděl...

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyšetřování kauzy Dozimetr