Udženija (ODS): Parta profíků není schopná investovat a plánovat

21.06.2018 11:28 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k fungování koalice na pražském magistrátu

Udženija (ODS): Parta profíků není schopná investovat a plánovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija

Pražská koalice ANO, ČSSD, Zelení, KDU-ČSL a Starostové řízení magistrátu nezvládá. Parta profíků vyčerpala pouze polovinu rozpočtu určeného na investice. Nejsou schopni investovat a plánovat.

Pak se nelze divit, že padají mosty a vestibuly metra, nemáme školy, školky a opravy silnic nikdo nekoordinuje. Téhle klinické smrti Prahy musíme udělat přítrž. Praha se znovu musí stát fungujícím městem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Prezident

Co si myslíte o přímé volbě prezidenta? Tvrdíte, že je prezident je reprezentativní funkce, chcete mu odebírat pravomoci, ale přitom přímo volený prezident má podle mě velmi silný mandát od občanů. To pro vás nic neznamená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Paní Vachatová má bratra, ten v Rusku provozuje inkasní agenturu

17:02 Hřib (Piráti): Paní Vachatová má bratra, ten v Rusku provozuje inkasní agenturu

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny ČR 17. dubna 2026 k personální politice vlády Andreje Babiš…