Udženija (ODS): Praha není pojišťovna

06.11.2018 20:57 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k návrhu Hany Marvanové, aby město ručilo za hypotéky

Udženija (ODS): Praha není pojišťovna
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija

Nová pražská koalice ještě ani pořádně nezačala fungovat a už se nám všem začíná pěkně vybarvovat. Návrh Hany Marvanové (STAN), aby hlavní město ručilo za hypotéky pár vyvoleným, není nic jiného než okatý levicový populismus a snaha koupit si skupinu voličů.

Vysoké ceny bydlení trápí všechny, ne jen doktory, hasiče, učitele nebo sestřičky. Město si hlavně nemá hrát na banku, pojišťovnu, developera nebo něco jiného. Místo toho Praha potřebuje odblokovat výstavbu tak, aby se bydlení stalo dostupnější všem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Zase ta EU

Proč nám EU určuje výši minimální spotřební daně na paliva? A to ji jako určuje i u jiných věcí? Neměly by si o tom státy rozhodovat sami? Mimochodem, jaká je podle EU ta minimální daň na pohonné hmoty? Ptám se vás, protože prý ODS nyní chce její snížení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Rozpad NATO - problém aliance, nebo selhání EU?

10:21 Vích (SPD): Rozpad NATO - problém aliance, nebo selhání EU?

Debata o budoucnosti NATO se dnes často vede, jako by šlo především o krizi aliance. Ve skutečnosti …