Udženija (ODS): Praha si zaslouží kompetentní vedení

24.08.2019 16:01 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vládnoucí koalici na pražském magistrátu

Udženija (ODS): Praha si zaslouží kompetentní vedení
Foto: Hans Štembera
Popisek: 1. místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija

Zatímco se pražská koalice zmítá ve vlastních problémech a hádkách, ceny bytů rostou stále nahoru a vlastní bydlení je pro spoustu lidí čím dál míň dostupné.

Praha si zaslouží kompetentní vedení, které bude řešit nejaktunější potřeby Pražanů, jako je kompletní a funkční doprava a dostupnější bydlení, ne malichernosti jako je cena ohňostroje nebo absolutně nepřípustné věci, jako je šmírování soukromí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Chápu dobře, že teď kritizujete Trupma?

Cožpak ho ANO nepodporovalo? Nenosil snad Babiš na jeho počest červenou kšiltovku? A co si o něm teda upřímně myslíte? A co (kdo) myslíte, že přijde po něm?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

15:29 Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

Dnem vítězství je 9. květen. Svoboda přišla až toho rána. Do Prahy a nejen sem. Přinesla nám ji Rudá…