Udženija (ODS): Vždy budu bojovat za tradiční rodinu

19.05.2019 8:37 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zasahování státu do modelu tradiční rodiny

Udženija (ODS): Vždy budu bojovat za tradiční rodinu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija

Rodina je pro mě jedna z nejdůležitějších hodnot vůbec. Rodina se stará o své blízké a okolí v době hojnosti i nedostatku, předává po generace tradice a zvyky, od nikoho nic nechce.

Jenže to se nehodí do krámu socialistům a dalším levicovým extrémistům. A tak se snaží všelijak tu rodinu zdeformovat, rozrušit, lezou do jejího soukromí nebo chtějí suplovat její funkci. A to je opravdu něco, s čím se nesmířím. Vždy budu bojovat za tradiční rodinu, za její soukromí a nedotknutelnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Vlastní zájmy

Když tak adorujete za to, že se máme starat o své vlastní zájmy, proč jste proti navyšování výdajů na obranu? Není snad maximální bezpečnost v našem zájmu? A myslíte, že je v našem zájmu nespolupracovat s našimi spojenci a stávat se dost nestabilními partnery, což se podle mě teď děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pokorná Jermanová (ANO): Vyšetřovací komise se zaměří i na TOP 09 a STAN

4:31 Pokorná Jermanová (ANO): Vyšetřovací komise se zaměří i na TOP 09 a STAN

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyšetřovací komisi Poslanecké sněmovny ke kauze Doz…