Úsvit: Nenecháme se zneviditelnit

17.09.2013 12:00 | Zprávy

MF opět ignoruje Úsvit.

Úsvit: Nenecháme se zneviditelnit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Základem volebního programu hnutí Úsvit je prosazení zákona o referendu. Přes to prý nejede vlak

Stejně jako včera tak i dnes deník Mladá fronta nezohlednil kandidaturu Hnutí Úsvit přímé demokracie v nadcházejících parlamentních volbách a naprosto ignoroval většinu volebních průzkumů, v nichž Úsvit získal nad 5% potřebných pro vstup do Sněmovny.

Jak jinak si vysvětlit, že na dvoustraně 6 a 7 jsou čtenářům předloženy kompletní krajské kandidátky osmi subjektů a kandidáti Hnutí Úsvit v přehledu chybí.

Tato selekce podle neznámého, či přesněji řečeno podle na míru vyrobeného klíče, nesmí příznivce Úsvitu a přímé demokracie odradit, ale naopak motivovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Co je ta polopravda?

,,Babišova vláda nedává 2 procenta, ale vždyť Fialova vláda je nedávala taky. To je polopravda.“ Sám tvrdíte, že jste závazek vůči NATO nesplnili, tak co je ta polopravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Bednárik: Nově zavádíme skutečnou 24hodinovou známku

17:17 Ministr Bednárik: Nově zavádíme skutečnou 24hodinovou známku

Projev na 28. schůzi Poslanecké sněmovny dne 14. července 2026 k zákonu o pozemních komunikacích