Úsvit a Blok proti islámu: Odmítáme lži, Konvička žádné osobní sankce nemá

08.03.2016 20:50

Bez pozornosti médii Úsvit s Blokem proti Islámu uzavřel vloni 25.8. smlouvu o spolupráci do krajských i parlamentních voleb.

Úsvit a Blok proti islámu: Odmítáme lži, Konvička žádné osobní sankce nemá
Foto: Úsvit - Národní koalice
Popisek: Úsvit - Národní koalice

Na facebooku máme od srpna i videozáznam z jednání a podpisu této smlouvy. Po více než půl roce údajně dobře informované zdroje šíři lži o této smlouvě s cílem narušit naši úspěšnou spolupráci a poškodit jak Blok, tak Úsvit. V prvé řadě zdůrazňujeme, že Doc. Konvička nemá žádné osobní závazky vůči Úsvitu, jak je lživě uváděno. Odpovědnost Volfové a Konvičky je pouze v rozsahu statutárního orgánu spolku bez jakýchkoliv nestandardností. Mimo nejzávažnějšího nařčení dále uvádíme, že Blok proti Islámu bude v krajských volbách kandidovat nikoliv se třemi, ale nejméně s pěti lídry. A to Romanem Bakalou v Plzni, Janou Borkovcovou na Vysočině, Martinem Konvičkou v Jižních Čechách, Petrem Hamplem ve Středních Čechách a Romanem Vavrouchem na Hané. O lídrech některých krajů ještě není rozhodnuto. K otázce investic do volebních kampaní uvádíme, že žádná politická strana neprozrazuje průběžné investice do kampaní a nebudeme tak činit i my, abychom v náš neprospěch zvýhodňovali politickou konkurenci. Proto smluvní strany dále nebudou informovat o rozsahu a struktuře průběžných kampaní.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Schwarzenberg: Zeman kašle na Zemana

22:29 Schwarzenberg: Zeman kašle na Zemana

Komentář na facebookovém profilu k záměru prezidenta Miloše Zemana zastavit případné stíhání premiér…