Úsvit k vyšetřovací komisi: Odpovědnost musí nést vedení policie nebo ti, kdo ho obviňují

28.06.2016 16:32 | Zprávy
autor: PV

Úsvit jednoznačně podporuje svolání vyšetřovací komise k reorganizaci policie. Vyšetřovací komisi považujeme za jediný orgán, který má šanci nezávisle vyšetřit celou kauzu.

Úsvit k vyšetřovací komisi: Odpovědnost musí nést vedení policie nebo ti, kdo ho obviňují
Foto: Úsvit - Národní koalice
Popisek: Úsvit - Národní koalice

Za naprosto zásadní považujeme, aby komise dala prostor pro vyjádření jak plukovníku Šlachtovi, lidem z UOOZ, státním zástupcům, tak i policejnímu prezidentovi Tuhému. Promluvit musí obě strany. V žádném případě se komise nesmí stát místem, kde si budou mezi sebou vyřizovat své policejní účty ČSSD a ANO.

„Za memento, jak komise nesmí vypadat, je poslední výbor pro bezpečnost, kde koaliční strany společnými silami zablokovali program a nenechali tak vystoupit vůbec někoho,“ říká ke kauze poslanec a člen bezpečnostního výboru Martin Lank.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Přísnější pravidla azylové politiky podporujeme

22:12 Svobodní: Přísnější pravidla azylové politiky podporujeme

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k zpřísnění pravidel azylové politiky