Úsvit podpoří rozpočet pouze tehdy, pokud bude vláda investovat do obrany ČR

08.12.2015 16:15

Poslanecký klub strany Úsvit – Národní Koalice na svém zasedání rozhodl, že podpoří státní rozpočet jen v případě, že vláda bude investovat do obrany České republiky před imigrační krizi a terorismem. Současný rozpočet totiž vůbec nepočítá s tím, že do Evropy i příští roky budou přicházet nelegální imigranti. Přitom sama Evropská komise odhaduje, že jen do roku 2017 přijde do Evropské unie 3 miliony imigrantů, což je 3x více než letos.

Úsvit podpoří rozpočet pouze tehdy, pokud bude vláda investovat do obrany ČR
Foto: Úsvit-NK.
Popisek: Úsvit-NK.

Je jasné, že EU nás před imigrační krizi neochrání. Proto se musí Česká republika ochránit sama stejně jako okolní státy. Proto klub Úsvitu navrhl pozměňovací návrhy, které vyčlení prostředky na ochranu České republiky. Jde o 5 miliard korun na investice do bezpečnostních technologií, které zajistí ochranu českých hranic. Dále se má vyčlenit 3 miliardy na nábor policistů, kteří musí zajistit ochranu hranic na další roky, kdy budeme vystavení dalšímu náporu imigrantů.

Ještě jednou opakuji. Migrační krize nekončí. Jen do roku 2017 přijde další 3 miliony imigrantů. A my na to musíme být připraveni.

Zároveň předseda Miroslav Lidinský, jménem strany,  pogratuloval francouzské národní frontě a její předsedkyni Marine Le Pen k vítězství v prvním kole voleb ve Francii. Je to odraz toho, že elity v celé EU ignorují vůli svých občanů. Lidé se bojí chaosu a bezpráví, před kterými je současné vlády nejsou schopné ochránit. Pomalu se přepisuje politická mapa Evropy. Platí to pro Polsko i Francii. Podobný osud čeká i Německo, kde se rozeběhla petice na rezignaci kancléřky Merkelové. Vítězství  Marine Le Pen je rozhodně inspirací a důkazem, že se nemáme vzdávat.

Předseda Lidinský ještě doplnil, že 6. února 2016 proběhne masový protest proti islamizaci Evropy ve více než deseti zemích Evropské unie. Českou část demonstrace bude organizovat Úsvit-Národní koalice a Blok proti islámu. Už dnes je potvrzená demonstrace v Německu, Česku, Slovenku, Rakousku, Polsku a dalších státech. Toto lidové vzedmutí je další důkaz toho, že evropské elity jsou odtržené od lidí, kterým vládnou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Votava (ČSSD): Internetoví giganti u nás neplatí daně v míře, která by odpovídala jejich ziskům

21:46 Votava (ČSSD): Internetoví giganti u nás neplatí daně v míře, která by odpovídala jejich ziskům

Projev na 40. schůzi Poslanecké sněmovny 22. ledna 2020 k zákonu o dani z digitálních služeb