Úsvit podpoří rozpočet pouze tehdy, pokud bude vláda investovat do obrany ČR

08.12.2015 16:15

Poslanecký klub strany Úsvit – Národní Koalice na svém zasedání rozhodl, že podpoří státní rozpočet jen v případě, že vláda bude investovat do obrany České republiky před imigrační krizi a terorismem. Současný rozpočet totiž vůbec nepočítá s tím, že do Evropy i příští roky budou přicházet nelegální imigranti. Přitom sama Evropská komise odhaduje, že jen do roku 2017 přijde do Evropské unie 3 miliony imigrantů, což je 3x více než letos.

Úsvit podpoří rozpočet pouze tehdy, pokud bude vláda investovat do obrany ČR
Foto: Úsvit-NK.
Popisek: Úsvit-NK.

Je jasné, že EU nás před imigrační krizi neochrání. Proto se musí Česká republika ochránit sama stejně jako okolní státy. Proto klub Úsvitu navrhl pozměňovací návrhy, které vyčlení prostředky na ochranu České republiky. Jde o 5 miliard korun na investice do bezpečnostních technologií, které zajistí ochranu českých hranic. Dále se má vyčlenit 3 miliardy na nábor policistů, kteří musí zajistit ochranu hranic na další roky, kdy budeme vystavení dalšímu náporu imigrantů.

Ještě jednou opakuji. Migrační krize nekončí. Jen do roku 2017 přijde další 3 miliony imigrantů. A my na to musíme být připraveni.

Zároveň předseda Miroslav Lidinský, jménem strany,  pogratuloval francouzské národní frontě a její předsedkyni Marine Le Pen k vítězství v prvním kole voleb ve Francii. Je to odraz toho, že elity v celé EU ignorují vůli svých občanů. Lidé se bojí chaosu a bezpráví, před kterými je současné vlády nejsou schopné ochránit. Pomalu se přepisuje politická mapa Evropy. Platí to pro Polsko i Francii. Podobný osud čeká i Německo, kde se rozeběhla petice na rezignaci kancléřky Merkelové. Vítězství  Marine Le Pen je rozhodně inspirací a důkazem, že se nemáme vzdávat.

Předseda Lidinský ještě doplnil, že 6. února 2016 proběhne masový protest proti islamizaci Evropy ve více než deseti zemích Evropské unie. Českou část demonstrace bude organizovat Úsvit-Národní koalice a Blok proti islámu. Už dnes je potvrzená demonstrace v Německu, Česku, Slovenku, Rakousku, Polsku a dalších státech. Toto lidové vzedmutí je další důkaz toho, že evropské elity jsou odtržené od lidí, kterým vládnou.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PVTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Co nám řekly volby?

22:21 Niedermayer (TOP 09): Co nám řekly volby?

Analýza volebních výsledků na facebookovém profilu