Úsvit s BPI: Rebelka Myslivcová jde s námi proti islamizaci

09.08.2016 16:10

Bloggerka a youtuberka Dominka Myslivcová bude kandidovat v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci.

Úsvit s BPI: Rebelka Myslivcová jde s námi proti islamizaci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hnutí Úsvit - Národní koalice představilo svou kandidátku do krajských voleb Dominiku Myslivcovou

Dominika bude kandidovat jako nezávislá kandidátka na kandidátce Úsvitu v Moravskoslezském kraji do krajského zastupitelstva a to na třetí pozici kandidátky. Jedničkou kandidátky zůstává báňský záchranář Pavel Koruna.

„Dominika Myslivcová v posledních dnech rozvířila internet svým videem z Teplic, kde mladé generaci, která politiku tolik nesleduje, ukázala problém islamizace naší země. Já doufám, že se nám společně podaří oslovit především mladé lidi, kteří problém imigrace a islamizace zatím tolik nevnímají,“ řekl na tiskové konferenci předseda strany a válečný veterán Miroslav Lidinský.

Dominika Myslivcová bude kandidovat s volebním heslem „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. Na téma islamizace také natočila za rekordně krátkou dobu protest song včetně videoklipu, který už teď ke shlédnutí na youtube.

„Velmi si vážím podpory, které se mi dostává a protože mne řada příznivců i vyzvala, abych vstoupila do politiky. Ráda jsem přijala nabídku válečného veterána, který v boji s islamisty přišel o nohu a vede parlamentní stranu. Je potřeba chránit naši zemi a zajistit pro nás všechny růžovou budoucnost, protože jinak je jen otázka času, kdy dojde k útoku i na nás,“ doplnila sama Dominika Myslivcová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

STAN: Naše požadavky k výstavbě nové krajské nemocnice byly vyslyšeny

22:30 STAN: Naše požadavky k výstavbě nové krajské nemocnice byly vyslyšeny

Požadavky zastupitelů STAN byly z pozice krajského koaličního partnera po více než čtvrt roce vysly…